ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

Dne 24.11.2009 navštívil hodinu občanské výchovy v 9. třídě JUDr. Josef Pojezdný.

Svou přednášku zaměřil na občanskoprávní vztahy a na případech z praxe vysvětlil žákům nutnost základního právního vědomí. Na závěr hodiny zodpověděl dotazy a od žáků obdržel jako poděkování vlastní portrét, který jeden zručný posluchač pohotově načrtl.Touto cestou bychom mu rádi poděkovali za vstřícnost a ochotu zpestřit vyučování praktickými radami do života.

Milada Langfelnerová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol