ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V 7:00 hod jsme se celá třída sešla na vlakovém nádraží. Odjeli jsme do Jaroměře a tam přestoupili na další vlak , kterým jsme jeli až do Prahy.

Cestou vlakem do Prahy jsme viděli Pražský hrad a různé zajímavé domy. Když jsme přijeli, šli jsme do Království železnic.V Království železnic jsme vyplňovali testík a přitom si prohlíželi exponáty. Po testíku bylo vyhodnocení. Jelikož bylo poledne, vyrazili jsme do McDonald’s a někteří do KFC. Pak jsme pokračovali na Petřín a tam jsme se mohli rozhodnout, kam půjdeme, buď do zrcadlového bludiště nebo na petřínskou rozhlednu.Ve 14:00 jsme se přesunuli na střídání stráží a fotili se s nimi. Dolů jsme seběhli Nerudovou uličkou a všímali si domovních znamení. Přešli jsme přes Karlův most a spěchali se podívat na Staroměstský orloj, odtud už na metro a to nás dovezlo na hlavní nádraží.Vlakem jsme jeli do Jaroměře, kde jsme přestoupili. Druhý vlak nás už dovezl až do Dvora. Na vlakovém nádraží na nás už čekali rodiče a odvezli si nás domů.Výlet se vydařil a doufáme, že nebyl v tomto školním roce poslední.

Terka Pastvová, Daniela Klejšmídová, Michaela Vašáková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol