ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

K vánoční pohodě nepochybně patří vůně perníčků. Provoněná byla i naše družina.

Paní Baudyšová nám napekla perníčky a s její pomocí jsme si je ozdobili. Na sváteční stůl jsme si vyrobili perníkové svícínky a do třídy perníkový adventní kalendář. Nebylo to jednoduché, ale vše se nám opravdu povedlo.

Děkujeme paní Baudyšové za trpělivost a čas, který nám věnovala, a přejeme všem krásné Vánoce.

žáci 1. B, vych. M. Procházková, p. uč. M. Kubicová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol