ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Rozhodli jsme se, že rodiče překvapíme. Protože nám denně chystají svačinky, chtěli jsme i my ukázat, co umíme.

Ukuchtili jsme pomazánku a společnými silami přichystali pro všechny obložené chlebíčky. Malé pohoštění jsme donesli na rodičovskou schůzku. Kuchařské čepice, které jsme ve družině vyrobili, nám moc slušely a rodiče si opravdu pochutnali. Užili jsme si moc legrace a rodičům jsme tímto poděkovali za to, že se o nás stále pečlivě starají.

Žáci 1. B a vych. Milena Procházková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol