ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Kalendářní rok se nachýlil ke konci, vzpomínka na Mikuláše a čerty je také již vzdálená minulost a tak nadešla chvíle Vánoc a s tím související rozloučení před zimními prázdninami.

Již tradičně čekalo na žáky druhého stupně dvoudenní sportovní zápolení proložené třídními besídkami. Pondělí se neslo Podhartí ve znamení mezitřídního turnaje smíšených družstev ve florbalu. Vítězem se stalo družstvo osmé třídy, které zaslouženě porazilo i o rok staršího soupeře. Družstvo se vyhecovalo k výborným výkonům a když osmáci hráli, třásla se celá tělocvična v základech. Na druhém místě skončili žáci 9.třídy a následovala je třída 7. a 6. Dokonalý výkon předvedlo mužstvo (včetně děvčat – čili mužstvoženstvo) třídy 5. To hrálo proti výběru 6.–9. třídy a dosáhlo neuvěřitelného vítězství 9 : 5 !!!!!

Úterní den (poslední školní v tomto roce) byl ve znamení třídních besídek a vánoční laťky – soutěže ve skoku vysokém. V závěru úterního dopoledne se pavoučí děti utkaly v závodech v rychlolezení po umělé horolezecké stěně. Nádherným zpestřením byla exhibice našich bývalých žáků, kteří se zapojili do skokanské soutěže a předvedli, co se u nás naučili – výkon 180cm hovoří za vše. Všichni sportovci přežili ve zdraví a to je hlavní, co přejeme jim a našim studentům do nového roku.

Petr Novotný

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol