ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V neděli 6. prosince 2009 se naskytla možnost strávit deštivé odpoledne v útulné budově naší školy.

Téměř stovka dětí a jejich rodičů či prarodičů využila zábavného odpoledne pro předškoláčky a malé školáky, které se konalo již počtvrté a pomohlo všem nedočkavým dětem zkrátit předvánoční čas. Po celém objektu školy bylo rozmístěno osm stanovišť se zajímavými úkoly pro dovedné ruce, postřeh i šikovnost.S pomocí dospělých je zvládlo opravdu každé dítě.Občas se sice někdo schoval před probíhajícími čerty, protože neměl úplně čisté svědomí, ale pro odměnu do tělocvičny si nakonec přišli všichni a čerty s anděly a Mikulášem přivolali písničkou. Protože Mikuláš dorazil i s nadílkou, vykouzlil nádherný úsměv na tvářích všech přítomných.

Touto cestou bychom rádi poděkovali firmě Carla a manželům Pastvovým za sladké sponzorské dary, díky nimž byla nadílka opravdu velkorysá.

Věříme, že se celé odpoledne vydařilo a že si dospělí i děti společně strávené chvíle na naší škole opravdu užili.

Mgr. Stanislava Vojtíšková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol