ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V období před vánočními svátky jsme si domluvili v knihovně Slavoj povídání o vánočních zvycích a příbězích. Zároveň jsme se těšili, že si vyrobíme svíčku z plátů včelího vosku.

Ve čtvrtek 17. 12. ale mrzlo až praštělo a vypadalo to, že z plánované akce nebude nic. Jenomže my víme, že v knihovně kromě skřítků, kteří nám pomáhají číst, jsou i hodní lidé a ti přišli za námi do školy. Tentokrát nebyli druháčci v knihovně, ale knihovna ve škole. Vše dobře dopadlo a prožili jsme pěkné předvánoční dopoledne s paní Staníkovou a našim milým "Pižlou". Moc děkujeme a těšíme se na další setkání, které nám naše paní učitelky a knihovna připraví.

Druháčci ze ZŠ Podharť

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol