ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Hned první úterý v novém roce se naši třeťáci vydali za poznáním do knihovny. Dozvěděli se, že být architektem není jednoduché.

Nejdříve se seznámili s historickými plány různých měst a zákonitostmi jejich architektury. Potom si navrhli ve skupinách plán svého vlastního náměstí s přilehlými uličkami, kostelem a radnicí. Nic už pak nebránilo tomu, aby začali tito malí stavitelé "svá města" stavět. Samozřejmě nezapomněli ani na barevné řešení fasád domů. Děti byly svou prací tak zaujaté, že ani nechtěly jít zpět do školy na oběd. Všechny skupinky vytvořily opravdu zajímavá a pěkná města, která budou zdobit stěny třídy či školní chodby. Všichni se těší na další podobné akce.

Mgr. H. Havlíčková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol