ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V pondělí 22. 3. měli žáci 1. tříd besedu na téma "ZDRAVÉ ZUBY". Mudr. Rudolf Dušánek a dentální hygienistka Zdena dětem velmi pěknou formou názorně ukázali správné čištění zubů a poučili je o zubní hygieně.

Děti se také naučili – kolik máme zubů, z čeho se zub skládá, jak vzniká kaz atd. Za pozornost a dobré znalosti dostal každý žák zubní kartáček, pastu a malou odměnu.

Mgr. K. Křivánková a Mgr. M. Kubicová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol