ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Na naší škole probíhala ve dnech 26. 3.-31. 3. soutěžní akce o nejhezčí velikonoční vajíčko, kterou pořádala firma Eurest s.r.o lázně Velichovky.

Děti naší školy dostaly po dvou kusech vařených vajec s úkolem ozdobit je různorodou technikou. Jedno svoje vajíčko si podepsaly a zaslaly do soutěže a druhé jim zůstalo jako poděkování od společnosti Eurest. Zaměstnanci této firmy vyhodnotí a vyberou nejhezčí kraslice, které odmění cenami a poté budou všechna vajíčka předána coby pozdrav z naší školy klientům lázní Velichovky, kteří obohatí svůj jídelníček nejen nutriční hodnotou, ale také estetickým zážitkem.

Monika Jiroušová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol