ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Na naší škole probíhala ve dnech 26. 3.-31. 3. soutěžní akce o nejhezčí velikonoční vajíčko, kterou pořádala firma Eurest s.r.o lázně Velichovky.

Děti naší školy dostaly po dvou kusech vařených vajec s úkolem ozdobit je různorodou technikou. Jedno svoje vajíčko si podepsaly a zaslaly do soutěže a druhé jim zůstalo jako poděkování od společnosti Eurest. Zaměstnanci této firmy vyhodnotí a vyberou nejhezčí kraslice, které odmění cenami a poté budou všechna vajíčka předána coby pozdrav z naší školy klientům lázní Velichovky, kteří obohatí svůj jídelníček nejen nutriční hodnotou, ale také estetickým zážitkem.

Monika Jiroušová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol