ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

24. března 2010 byla pro žáky 6. a 7. tříd uspořádána exkurze do Prahy. Vyjíždělo se v 6 hodin ráno, takže ranní vstávání bylo obtížné. Cesta trvala přibližně dvě hodiny.

Nejprve jsme šli do IMAXu, kde jsme měli asi na půl hodiny rozchod. Potom jsme šli na 3D film "Podmořský svět", který nám ve škole slíbili. Bylo to opravdu neuvěřitelné, všechny ryby a živočichové byli na dosah ruky, jakoby je stačilo jen chytit.

Protože bylo téměř poledne, tak jsme si byli koupit nějaké jídlo k obědu. Další naše cesta vedla do Národního muzea, kde jsme strávili dvě hodiny. Zde probíhala výstava s názvem "Planeta Země". Byly tam zajímavé triky, umělé zemětřesení a uměla sopka. Poté jsme si mohli projít celé muzeum. Líbily se nám drahé kameny, vycpaná zvířata, např. šelmy, plazi, motýli, ptáci a spousta jiných druhů. Nakonec jsme zhlédli Pražský orloj. Cesta metrem na Černý most celou středeční akci zakončila.

za žáky 6. a 7. třídy E. Kejzlarová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol