ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V sobotu 27. března se sešlo kolem 30 dětí naší školy, aby si ve výtvarné tvůrčí dílně vytvořily velikonoční symboly – výrobky. A tak se obkreslovalo, vystřihovalo, lepilo.

Děti měly plné ruce práce a jednoduché, přitom vkusné symboly Velikonoc vznikaly v úžasu všech doslova pod rukama. Pro mnohé bylo překvapením, jak mohou být sami na sebe za své výrobky pyšní. Deštivé sobotní dopoledne uběhlo jako voda a nabídlo tvůrčím způsobem smysluplně strávený volný čas. Domů si všichni odnášeli slepičky, malovaná vajíčka na okna i polystyrenová do květináčů, zajíčky, ptáčky, beránky a byli právem hrdi na to, co za několik hodin činnosti dokázali.

Markéta Hošková, Hana Pfeiferová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol