ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Po velikonocích jsme dostali od maminky Toníčka Lahučkého plnou mísu vajíček. Rozhodli jsme se s dětmi vyrobit pomazánku.

Vyzkoušeli jsme si strouhání, krájení i míchání. Připravili jsme dobrou svačinku a rozdělili jsme se i s dětmi ve školní družině. Děti ukázaly, že jsou šikulky a bylo hodně vidět, že maminkám doma pomáhají. Velice nám pomohly i děti, které chodí na kroužek vaření k paní vychovatelce Procházkové. Vše jsme hezky uklidili a slíbili si, že si určitě ještě něco dobrého společně "uvaříme".

Vochomůrkové - 2. B

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol