ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

12. října 2010 jsme vyrazili na výlet do Prahy. Ze dvorského nádraží jsme jeli vlakem do Jaroměře, kde jsme přestoupili směr Praha. Po 2,5 hodinách jsme vystoupili na Smíchově.

V této pražské části jsme navštívili Království železnic – muzeum největší modelové železnice v České republice. Plnili jsme různé úkoly, za které jsme dostávali malé dárečky. Moc se nám zde líbilo. Další zastávkou ve stověžaté Praze byla Petřínská rozhledna. Nahoru jsme vyjeli známou lanovou dráhou. Po výstupu na rozhlednu jsme se kochali úžasným výhledem na Prahu – viděli jsme spoustu zajímavých budov, např. Národní divadlo a mnoho jiných. Navštívili jsme samozřejmě i zrcadlové bludiště, kde jsme se hodně nasmáli. Během výletu nechybělo zhlédnutí klasických památek – Pražský hrad, Pražský orloj s apoštoly, Karlův most, Hladová zeď, ...

Děkujeme paní učitelce Codrové a panu učiteli Novotnému za uspořádání tohoto výborného výletu.

za 9. třídu Veronika Patzáková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol