ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dne 18. 10. 20010 se zúčastnila celá 4. třída projektového dopoledne - architektura města Dvora Králové n. L., kde byli žáci seznámeni s architekturou domů našeho města, se základními architektonickými prvky staveb.

Za doprovodu krásného a poučného výkladu paní Sedláčkové si žáci ve skupinkách vyrobili z tvrdého kartonového papíru přední strany domů. Zapojením fantazie dětí pak vznikly originální domy, které budou zdobit stěny naší třídy.

Bc. Elena Lahučká

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol