ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Dne 18. 10. 20010 se zúčastnila celá 4. třída projektového dopoledne - architektura města Dvora Králové n. L., kde byli žáci seznámeni s architekturou domů našeho města, se základními architektonickými prvky staveb.

Za doprovodu krásného a poučného výkladu paní Sedláčkové si žáci ve skupinkách vyrobili z tvrdého kartonového papíru přední strany domů. Zapojením fantazie dětí pak vznikly originální domy, které budou zdobit stěny naší třídy.

Bc. Elena Lahučká

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol