ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dne 6. 10. 2010 se vydali žáci 3. A a 3. B do Choustníkova Hradiště, kde na ně čekal pan Sedláček, který měl připravenou zajímavou besedu o chovu bažantů a o práci myslivců.

Žáci si prohlédli rybníky, krmnou ohradu pro bažanty a spoustu bažantů také viděli. Ačkoliv počasí nebylo příznivé, zážitky byly velice pěkné. Další den ve škole žáci velice hezky vyprávěli a napsali slohové práce, které doplnili obrázky z exkurze.

Moc děkujeme panu Sedláčkovi za čas, který nám věnoval a za zajímavé vyprávění. Těšíme se na další společné akce.

žáci 3. A, 3. B a tř. uč. – Mgr. D. Šrámková, Mgr. I. Pešťáková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol