ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Již podruhé proběhl na naší škole "Písmenkový den".

Celé pondělí 15. 11. 2010 si prvňáčci pohráli s písmenky – modelovali, malovali, tvořili ze svých těl, a dokonce i pekli z perníku. Dokázali složit z písmen slabiky a celá slova. Při projektovém dnu si děti užily spousty legrace a ani nepostřehly, že se při hře naučily mnoha užitečným věcem, jako je spolupráce v týmu, tolerance a respektování názorů svých spolužáků.

Hana Havlíčková a Šárka Ruprichová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol