ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve dnech 14. 12. a 15. 12. se uskutečnilo další plánované spaní ve škole, tentokráte se 4. třídou.

Děti naší školy jsou tak nadšené ze školy, že oželí i svou postýlku a nadšeně se vrhají na 7cm žíněnky s tím, že to je paráda. Nebo je v plánu doučování či poškola jako trest za zlobení...?

Ne, samá voda. Naplánovali jsme si všichni v předvánočním čase vlastnoručně namalovat kouličky, ustrojit si večer stromeček, vyrobit zamrzlé větvičky z alobalu a větví, vypustit lampion přátelství a štěstí na podharťském hřišti, ... Byla tam krásná atmosféra, Adélka Zajícová nám zahrála na akordeon, Terezka Hulíková na klavír, společně jsme zpívali vánoční koledy a pozdní večer zhlédli film Vánoční skřítek na interaktivní tabuli.

Musíme také poděkovat maminkám a babičkám, které nám upekly dobroty, bábovky, vánočky a jiné, takže jsme si u čaje pěkně libovali.

Bc. E. Lahučká, Mgr. M. Kubicová, M. Procházková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol