ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Již v duchu tradice se s přiblížením vánočních prázdnin naše děti připravovali na vytoužená sportovní klání.

Vše začalo předposlední den školy celodenním mezitřídním turnajem v "basketoflorbalu"(zápas o dvou poločasech, kdy první patří košíkové a druhý florbalu). Vítězem turnaje se po tvrdých kláních stalo smíšené družstvo žáků a žákyň 8. třídy. Další pořadí byly třídy 9., 6., a 7. Největší drama se sehrálo v souboji 9. A 6. třídy, kdy s handicapem nastoupivší 9. třída podlehla mocnému tlaku šesťáků. Branka vstřelená 3 vteřiny před koncem rozhodla. Je pravdy, že rozhodčí nebyl zcela objektivní, ale to je život!

Poslední školní den před nástupem vánočních prázdnin jsme soutěžili ve skoku vysokém a v rychlolezení na umělé horolezecké stěně. Soutěže byly podpořeny bývalými žáky, kteří se také aktivně zúčastnili. Vítězem skoku vysokého se stali Vojta Vladeka a Běta Konečná, jako druzí vyskočili Martin Dubecký a Patricie Knapíková a bronz sebrali Jakub Pikl a Markéta Bakešová. Ovšem nejvýše se vznesli z podharťské palubovky hostující závodníci Tomáš Novotný a Pavel Pozděna a to do výšky 175 cm.

Na umělé stěně po těžké osmimetrové cestě v převisu dosáhli nejlepších časů v kategorii chlapců Martin Dubecký a v kategorii děvčat Běta Konečná.

Celá akce byla hezky podpořena všemi diváky, kteří vyhecovali soutěžící k nádherným výkonům. Zato všem zúčastněným děkujeme a přejeme krásné prožití svátků vánočních.

Mgr. Petr Novotný

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol