ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Učíme se počítat do 100 a pomáhá nám stovková tabulka. Přesvědčili jsme se, že i matematika může vonět.

Rozhodli jsme se, že si tabulku upečeme. Ráno jsme se dali do práce. Vykrajovali jsme kolečka z perníku a pekli je. Pomocí cukrové hmoty jsme napsali čísla od 0 do 100. Tabulka již visí ve třídě. Všichni máme radost, jak se nám hezky povedla, provoněla celou třídu a přiblížila nám vánoční svátky. Matematika a nejenom ta voňavá, nás opravdu baví.

Mgr. M. Kubicová, vychovatelka M. Procházková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol