ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Středeční dopoledne 2. listopadu proběhlo ve druhých třídách v duchu projektového vyučování.

Nejprve děti vyplňovaly pracovní listy z ČJ a vymýšlely věty, které souvisely s podzimní tematikou, především se zabarvováním a opadáváním listí. Pak se děti vypravily do lesa, kde pomocí přírodnin vymýšlely slovní úlohy týkající se daného tématu, sestavovaly geometrické tvary, hrály lesní pexeso a poznávaly podle listů, větviček, plodů a kůry listnaté a jehličnaté stromy. Zároveň si připomenuly význam lesa pro život na Zemi. Cestou zpět do školy děti sbíraly různé listy, z kterých pak vyrobily s paní vychovatelkou krásné obrázky. Ve škole si pak ještě zalistovaly v knihách a časopisech.

tř. učitelky Š. Ruprichová, H. Havlíčková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol