ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V úterý 15. 11. jsme se ocitli v úplně jiném světě. Navštívili jsme totiž výstavu v našem muzeu.

Mohli jsme si vyzkoušet, jaké to je být želvou nebo nosit na zádech vajíčka jako žába či chytit kořist pomocí dlouhého "chameleoního jazyka". Dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí ze života obojživelníků, plazů a ryb. Doufáme, že podobnou výstavu budeme moci zase někdy navštívit.

druháci a jejich třídní učitelky

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol