ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V pátek 25. 11. 2011 se žáci z prvních tříd učili trochu netradičně. Nejdříve vymodelovali a upekli z perníkového těsta písmenka, která se ve škole naučili. Upečená perníková písmenka provoněla celou školu a navodila vánoční náladu nejen v prvních třídách.

Další část nevšedního učení se odehrávala v tělocvičně. Všichni zde vytvářeli ve skupinkách písmenka z vlastních těl. Tato činnost děti velice zaujala a dařila se jim. Na závěr nás čekal nácvik malého psacího t. Psaní proběhlo bez větších potíží. Páteční písmenkové dopoledne se velmi povedlo a žáci si hravě zopakovali probraná písmenka. Prvňáčkům patří velká pochvala za splnění připravených úkolů.

Mgr. Miroslava Kubicová, Mgr. Danuše Šrámková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol