ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Naše třída v měsíci listopadu zahájila vlastivědný projekt POZNÁVÁME ČR.

Při pracovních činnostech jsme vytvořili mapy a postupně do nich ve skupinách zaznamenáváme informace, které vyhledáváme v encyklopediích a které se učíme v hodinách vlastivědy. Celý projekt uzavřeme koncem ledna.

V hodinách českého jazyka navštěvujeme jedenkrát za měsíc místní knihovnu, kde pro nás vždy připraví zajímavé a poučné přednášky. Tou poslední byla beseda o J. Ladovi. Seznámili jsme se s jeho literární tvorbou, učili se poznávat ilustrace. Jako vždy jsme odcházeli velmi spokojeni i s knihami, které při hodinách čtení budeme společně číst.

S knížkami jsme zamířili do SOLNÉ JESKYNĚ. Tato návštěva byla dárkem od manželů Vyšohlídových, kterým velmi děkujeme.

Beseda byla takovým malým zahájením ADVENTU, době těšení se na vánoční svátky. Pokračovali jsme při pracovních činnostech, kdy jsme vyrobili pěkné adventní věnce.

Další zprávičky ze čtvrté třídy opět v prosinci.

žáci 4. B

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol