ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V pondělí 12. prosince k nám do školy přišla Neeve z Irska. V hodině angličtiny jsme si připravili otázky a s pomocí pí uč. Šturmové, Šecové a Pluskalové vyslechli povídání o Irsku, cestování a o slavení Vánoc.

Poté přišel čas na naše dotazy. Překvapilo nás, že jsme hostovi rozuměli, dokonce jsme si s ní celkem plynně popovídali – o muzice, Vánocích, české kuchyni – kterou chválila. Hodina uběhla velmi rychle a na závěr jsme si popřáli pěkné vánoční svátky.

Káťa Radová - 9. třída

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol