ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V pátek 25. 11. 2011 se žáci z prvních tříd učili trochu netradičně. Nejdříve vymodelovali a upekli z perníkového těsta písmenka, která se ve škole naučili. Upečená perníková písmenka provoněla celou školu a navodila vánoční náladu nejen v prvních třídách.

Další část nevšedního učení se odehrávala v tělocvičně. Všichni zde vytvářeli ve skupinkách písmenka z vlastních těl. Tato činnost děti velice zaujala a dařila se jim. Na závěr nás čekal nácvik malého psacího t. Psaní proběhlo bez větších potíží. Páteční písmenkové dopoledne se velmi povedlo a žáci si hravě zopakovali probraná písmenka. Prvňáčkům patří velká pochvala za splnění připravených úkolů.

Mgr. Miroslava Kubicová, Mgr. Danuše Šrámková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol