ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Třída 6.A vyrazila 19. června na třídenní školní výlet. Ve středu ráno jsme se sešli u loděnice a vydali se sjíždět na kánoích i raftech Labe.

Po čtyřhodinové plavbě jsme dorazili do Kuksu, kde jsme si dali zasloužený oběd v krásné poklidné přírodě. Poobědní siestu nám zpestřil příjezd čtyř hasičských vozidel, která zasahovala u doutnající kupičky sena :).  Po přesunu vlakem do Jaroměře jsme zamířili na ubytovnu a objednanou večeři v místní jídelně. Druhý den jsme navštívili pevnost Josefov a zdejší podzemní chodby. Zážitkový program Ideální pevnostní město nás zaujal i díky poutavému vyprávění paní průvodkyně. V odpoledních hodinách jsme zhlédli na náměstí v Jaroměři farmářské trhy a den završili večeří a následným fotbalem a hrami v místním parku přímo pod ubytovnou. Poslední den ráno jsme sbalili zavazadla a vydali se strávit dopoledne na lasergame. Parta zde odehrála několik misí různých úrovní a odcházela s novými zážitky. Výlet jsme završili ledovým občerstvením a v odpoledních hodinách jsme se mašinkou navrátili domů.

Mgr. Pavla Řezníčková, asistent Aleš Frieda

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol