ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

5.A se výzev nebojí! Vydala se na školní výlet do Lanžova, a to pěšky.

21. června byl start od školy, kde nejdříve proběhl nákup v nedaleké prodejně potravin, aby žáci doplnili své zásoby. Poté se vydali do Lipnice na hřiště, na Čertovy hrady, přes pole, louky, třešňové aleje a trsy borůvek do Velehrádku a následně do Lanžova.

Prvním oříškem bylo stavění stanů. Někteří měli o program postaráno na hodinu. Poté se vykoupali, zahráli si přehazovanou, Mölkky, nakoupili si dobroty, opekli buřty. Odpoledne uteklo rychle.

Ráno si namasírovali nohy a vydali se na cestu zpět. Ve velkém vedru byl pochod náročný. Nikdo se ale nevzdal a zdárně došli do cíle.

Mgr. V. Hulík a 5.A

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol