ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V úterý 11. června vyrazila sedmá třída na cyklistický výlet do Lanžova. Jeli jsme přes Bílou Třemešnou, Třebihošť, Miletín, Bílé Poličany do Lanžova. Cesta byla občas náročná, ale všichni ji ustáli bez pádu a s úsměvem na tváři. Odměnou byla zmrzlina a modlitbičky v Miletíně. Střídali jsme polní i lesní cesty.

Po příjezdu nastal menší chaos se stavěním stanů, vše jsme ale zvládli hravě a my měli kde složit hlavu. Někteří nebojácně skočili do velmi studené vody, aby se ochladili, ostatní hráli míčové hry a užívali si výlet.

Ráno jsme se nasnídali, sbalili mokré stany a namasírovali si nohy na odjezd domů. Čekal nás již jen jeden kopec. Ten jsme zdolali s přehledem.

Výlet byl dobrodružný a moc se nám líbil. Těšíme se na další cyklistické výzvy.

Anna Halbichová (7. tř) 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol