ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

8. 6. 2022 vyrazila 5. třída na školní výlet. Po hodinové jízdě vlakem na Malou Skálu jsme si společně vyšlápli na skalní hrad Vranov, který se tyčí nad řekou Jizerou. Poté jsme se řádně posilnili zmrzlinami a jinými dobrotami a přesunuli jsme se do Líšného. Zde jsme byli poučeni a vybaveni k jízdě na raftu a pak už nás čekal vodácký zážitek. Protože bylo krásné počasí, došlo i na koupání v řece.

K. Křivánková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol