ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Dne 13. 6. 2022 se třída 8.A vydala na třídenní turistický výlet do Špindlerova Mlýna.

V ranních hodinách jsme se sešli na autobusové zastávce a při nepříznivém počasí odjeli na hory. Po příjezdu na chatu jsme se ubytovali a počkali na pěkné počasí. Následně jsme se vydali na zhruba 15 km túru, kde jsme se po cestě zastavili v Jilemnické boudě na polévku k obědu. Po návratu na chatu nám učitelé Hulík a Novotný uvařili k večeři špagety, které byly překvapivě dobré. Večer jsme hráli společenské hry a dobře se bavili.

Po ranním vstávání jsme si dali venku rozcvičku a v jídelně snídani. Přeplněným autobusem jsme vyjeli na Špindlerovku, následně jsme vyšli na chatu Petrovku, Sněžné jámy, pramen Labe a na Dvoračkách jsme si objednali oběd. Cestou zpět jsme procházeli Kotelní jámou a přes Mísečky šli zpět na chatu. Celkem jsme ušli 25 km a někdo si vytvořil nový rekord na krokoměru. Navečer jsme venku založili křesadlem ohniště a opekli si buřty a rohlíky. U ohně jsme hráli Černé historky a další hry. Večer jsme usínali při poslechu Helčiných strašidelných příběhů a ráno nás probudil krásným zpěvem Novas. Dali jsme si snídani, uklidili chatu, rozloučili jsme se se správcem a šli na bobovou dráhu a do centra Špindlerova Mlýna, kde byl následný rozchod a možnost vykoupat se v nedaleké řece Labe. V odpoledních hodinách dne 15. 6. jsme se unavení, ale spokojení vrátili domů.

Děkujeme učitelům za krásný výlet a skvělé zážitky.

Žáci 8.A 

krkonose 8a

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol