ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Na školní výlet jsme se všichni moc těšili. Přípravy začaly už ve škole, protože jsme se domlouvali, kdo s kým bude spát na pokoji, u kluků to bylo docela jednoduché, ale s holkami to až tak snadné nebylo, ale nakonec se přece jenom všichni domluvili.

Sraz jsme měli na vlakovém nádraží ve Dvoře Králové nad Labem v 7:45 ráno, počasí nám nepřálo, ale už v průběhu dopoledne se vyjasnilo.  Cesta vlakem byla pohodlná a v rámci možností rychlá. Po příjezdu na Malou Skálu jsme se šli ubytovat do penzionu Neco. Ubytování se nám líbilo, hned naproti penzionu byla klubovna, ve které jsme hráli stolní tenis, stolní fotbálek a lezli jsme po horolezecké stěně. Po ubytování nás čekal první výšlap, hrad Frýdštejn a Pantheon.  Cesta se  zdála dlouhá, ale na jejím konci nás čekala zasloužená odměna, pizza v místní restauraci. Na druhý den, na ten jsme se všichni těšili, splouvání Jizery na raftech do Dolánek, odtud jsme potom jeli na koloběžkách zpět na Žlutou plovárnu.  Tam se někteří z nás vykoupali, zahráli beach a dva odvážlivci zdolali opičí dráhu. Pak už nás čekala jen výborná večeře v našem penzionu.  Třetí den jsme si ráno museli sbalit věci a dát je do klubovny a šli jsme na túru do skalního bludiště s krásnými výhledy do okolí. Potom už hurá domů. Na nádraží na nás čekali natěšení rodiče. Výlet se nám moc líbil a už se těšíme na další.

Matheos Karadzos, žák 6.A

mala skala 6a

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol