ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve středu 11. května 2022 vyrazili žáci čtvrtých a sedmých tříd vlakem na exkurzi do Liberce. Cílem naší cesty byla IQLANDIA a planetárium.

Začali jsme prohlídkou jednotlivých interaktivních expozic. Po občerstvení a nákupu suvenýrů vyrazili čtvrťáci do planetária na videoprojekci o vesmíru. Děti se do programu aktivně zapojily,  řadily planety podle vzdálenosti od Slunce, vyprávěli si o hvězdách, vesmírné stanici a vzniku černé díry. Všechny naše dotazy byly zodpovězeny. Sedmáci si užili zábavnou science show – soubor experimentů z chemie a fyziky. Celý program byl provázen různými efekty (dým, záblesk, oheň). Na závěr si někteří žáci vyzkoušeli vdechování helia s přeměnami hlasu. Zbývající čas všichni využili k poznávání dalších expozic. Nejvíce se nám líbil vodní svět, mluvící robot, pračka, simulace zemětřesení a vichřice, cesta do nitra Země a spousta dalších zajímavostí. Den plný zážitků a poznávání  se nám moc líbil.

třídní učitelky

iqlandie1

iqlandie2

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol