ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

23. dubna 2019 se 8. třídy vydaly na exkurzi do Kvasin. Rozdělili jsme se na dvě skupiny, první skupina si šla nejprve prohlédnout,

jak se vyrábějí auta. Po zhlédnutí filmu o historii Škody jsme s průvodcem prošli závodem za plného provozu a viděli, jak se montují auta od prvotních úkonů až po finální odjezd hotového auta z pásu. Druhá polovina jela do Rychnova nad Kněžnou, kde absolvovala prohlídku města s pracovními listy, za jejichž vyplnění získala odměnu.  Poté jsme se vyměnili, jen první skupina jela do aquaparku a druhá se šla podívat na výrobu aut. Po dni plném zážitků jsme se autobusem vrátili domů.

Sára Bernartová, Adéla Rutrlová žákyně 8. třídy

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol