23. dubna 2019 se 8. třídy vydaly na exkurzi do Kvasin. Rozdělili jsme se na dvě skupiny, první skupina si šla nejprve prohlédnout,

jak se vyrábějí auta. Po zhlédnutí filmu o historii Škody jsme s průvodcem prošli závodem za plného provozu a viděli, jak se montují auta od prvotních úkonů až po finální odjezd hotového auta z pásu. Druhá polovina jela do Rychnova nad Kněžnou, kde absolvovala prohlídku města s pracovními listy, za jejichž vyplnění získala odměnu.  Poté jsme se vyměnili, jen první skupina jela do aquaparku a druhá se šla podívat na výrobu aut. Po dni plném zážitků jsme se autobusem vrátili domů.

Sára Bernartová, Adéla Rutrlová žákyně 8. třídy

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.