Ve čtvrtek 25.dubna 2019 se žáci 8. a 9. tříd zúčastnili programu k rozvoji venkova. Naše děti se zapojily do programu D, což byla přednáška ing. Pichy ze zemědělského svazu ČR a následně interaktivní soutěže v poznávání zemědělských plodin, strojů, produktů atd. Tuto soutěž zodpovědně a zajímavě připravili studenti zemědělské střední školy z Hořic. Dále si mohli studenti na blízký kontakt prohlédnout moderní zemědělskou techniku, která byla vystavena před Hankovým domem.
Akce byla zakončena vyhodnocením soutěže, ve které naše škola obsadila všechna tři první místa. Navíc byla ohodnocena zvláštní cenou skupinka chlapců (Lokvenc, Šanovec, Lahučký, Nápravník). Tito borci prošli soutěží bez jediné chyby.
Mgr. Petr Novotný, Mgr. Iva Codrová

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.