ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

 
V pátek 15. března vyrazila 9. třída za kulturním zážitkem do Hradce Králové. Ráno jsme se sešli na vlakovém nádraží, odkud jsme pohodlně dojeli do Hradce Králové. Už cestou jsme se těšili na divadelní představení v místním Klicperově divadle. V předpremiéře jsme zhlédli divadelní klasiku – hru Lakomec. Představení se nám velmi líbilo, bylo plné humoru a věčné pravdy o moci a lásce k penězům.
žáci 9. třída

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol