ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve středu 13. 3. 2019 a v pondělí 18. 3. 2019 navštívili naše první třídy předškoláci z mateřské školy Verdek a Slunečná I. a II.

V úvodu hodiny se děti vzájemně představily. Nejdříve prvňáci dětem vyprávěli, co se během sedmi měsíců v první třídě naučili. Před plněním prvního úkolu si děti společně zopakovaly geometrické tvary. Poté podle předlohy na tabuli vybarvovaly obrázek klauna sestaveného z kruhů, obdélníků, čtverců a trojúhelníků. Dalším úkolem bylo sestavit a nalepit puzzle z procvičených tvarů. Oba úkoly všichni zvládli výborně. Odměnou za čas strávený ve školní lavici byla papírová ještěrka se sladkostí. S některými předškoláky se uvidíme při plnění třetího oříšku v rámci dne otevřených dveří a u zápisu do prvních tříd.

Mgr. M. Kubicová a Mgr. D. Šrámková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol