ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Po návštěvě královéhradeckého planetária si mohli naši třeťáci dovolit dát průchod své fantazii. Při pracovních činnostech měli za úkol tříčlenné skupinky vždy jednoho z nich přetvořit na mimozemšťana. K dispozici dostaly různý materiál – bublinkové folie, papírové ruličky a jiný odpadový materiál, hadříky, drátky apod. Někteří „mimozemšťané“ byli opravdu povedení. Svého kamaráda z jiné planety pak skupinky představily ostatním. Děti si tuto hodinu velmi užily. 
tř. uč. Hana Havlíčková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol