ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V průběhu letošní zimy probíhá již 7. ročník charitativní akce „Sněhuláci pro Afriku“.

Cílem tohoto projektu je za každého postaveného sněhuláka odeslat 50 Kč na účet organizace Kola pro Afriku. Ta vozí každoročně do africké Gambie kola, aby se tamní děti mohly dopravit do vzdálených škol. Napjatě očekávaného sněžení musely podharťské děti okamžitě využít, a tak kromě odpoledne stráveného pod nemocnicí na čerstvém vzduchu a plného koulování i zábavy může je hřát u srdce, že také jejich finance získané dobrovolným příspěvkem pomohou africkým dětem ke vzdělání.

Mgr. Edita Vaňková, ředitelka školy

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol