V průběhu letošní zimy probíhá již 7. ročník charitativní akce „Sněhuláci pro Afriku“.

Cílem tohoto projektu je za každého postaveného sněhuláka odeslat 50 Kč na účet organizace Kola pro Afriku. Ta vozí každoročně do africké Gambie kola, aby se tamní děti mohly dopravit do vzdálených škol. Napjatě očekávaného sněžení musely podharťské děti okamžitě využít, a tak kromě odpoledne stráveného pod nemocnicí na čerstvém vzduchu a plného koulování i zábavy může je hřát u srdce, že také jejich finance získané dobrovolným příspěvkem pomohou africkým dětem ke vzdělání.

Mgr. Edita Vaňková, ředitelka školy

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.