ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Žáci 4. B si připravili pro rodiče malé překvapení. Pozvali je na netradiční hodinu tělesné výchovy. Kromě trénování v tělocvičně si připravili i trička, která si obarvili oranžovou barvou. Vystoupení bylo celé propojeno na hudbu z pohádek. Žáci začali rozcvičkou, následoval taneční blok, běh, cvičení se švihadly a zakončili „cupsingem“, rytmizací na kelímky. Po skončení první části se třída rozdělila na dvě družstva a děti odehrály přátelský, hodně napínavý zápas ve vybíjené.
Z tělocvičny vzali žáci svoje rodiče a odvedli je do třídy. Každá rodina zde měla připravený stolek na tvořivé dílny. Společně si všichni vyrobili smajlíka, který se na ně bude usmívat celý rok 2019 a připomínat společně prožité chvíle ve škole.
Děkujeme Adélce Kühnelové ze 7. třídy, která nám celý program nafotila.
Mgr. Ivana Pešťáková
 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol