Žáci 4. B si připravili pro rodiče malé překvapení. Pozvali je na netradiční hodinu tělesné výchovy. Kromě trénování v tělocvičně si připravili i trička, která si obarvili oranžovou barvou. Vystoupení bylo celé propojeno na hudbu z pohádek. Žáci začali rozcvičkou, následoval taneční blok, běh, cvičení se švihadly a zakončili „cupsingem“, rytmizací na kelímky. Po skončení první části se třída rozdělila na dvě družstva a děti odehrály přátelský, hodně napínavý zápas ve vybíjené.
Z tělocvičny vzali žáci svoje rodiče a odvedli je do třídy. Každá rodina zde měla připravený stolek na tvořivé dílny. Společně si všichni vyrobili smajlíka, který se na ně bude usmívat celý rok 2019 a připomínat společně prožité chvíle ve škole.
Děkujeme Adélce Kühnelové ze 7. třídy, která nám celý program nafotila.
Mgr. Ivana Pešťáková

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.