ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Jako každý rok jsme si zkrátili čekání na vánoční svátky sportovními akcemi. První z nich byl souboj o nejlepší třídu ve florbalu a basketbale. Postupně proti sobě nastoupily všechny třídy 2. stupně, k vidění bylo spoustu branek i košů, ale i skvělých zákroků brankářů, tvrdých soubojů i soubojů diváků na tribuně. Vítězem turnaje se stala 8. B, která v úplně posledním a velmi dramatickém zápase porazila o jeden bod 9. třídu.
V pátek se konala Vánoční laťka, v soutěži se představilo 8 dívek a 12 chlapců. Plná tělocvična současných i bývalých žáků naší školy svým fanděním pomohla k vítězství Nele Šedivé ze 7. třídy, druhá skončila Vendy Jarolímková z 9. třídy a třetí Natka Pilařová z 6. B. Mezi chlapci výkonem 160 cm zvítězil favorit Tomáš Fencl, těsně za ním skončil Kuba Grus (oba z 9. třídy) a třetí skončil Michal Pavlík z 8. B.
Děkujeme za předvedené sportovní výkony, divákům za podporu svých oblíbenců a věřím, že tyto sportovní akce přispěly k vytvoření té správné vánoční nálady.
Mgr. Vojtěch Hulík

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol