ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V rámci oslav 100 let od vzniku Československé republiky se žáci pátých tříd zúčastnili výstavy Osudové osmičky

aneb významné události, osobnosti a proměny našeho města v průběhu 100 let. Zopakovali si základní data posledního století, zhlédli exponáty typické pro dané období a dozvěděli se, jaké významné události proběhly v našem městě. Na závěr vyplnili pracovní list.

žáci 5. A a 5. B

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol