ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dnes jsme si s dětmi připomněli datum 28. října – den vzniku samostatné Československé republiky.

Pouštěli jsme si prezentaci, která připomínala události poslední stovky let, a ve společném rozhovoru děti samy došly k poznání, že se v této době máme velice dobře, můžeme žít ve svobodě, míru a dostatku. A protože za to vděčíme úsilí a odvaze těch před námi, šli jsme pak společně zapálit svíčku k bustě našeho prvního prezidenta T. G. Masaryka, zazpívali jsme státní hymnu a společně mu vzdali díky.

Mgr. Lenka Buřvalová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol