Dnes jsme si s dětmi připomněli datum 28. října – den vzniku samostatné Československé republiky.

Pouštěli jsme si prezentaci, která připomínala události poslední stovky let, a ve společném rozhovoru děti samy došly k poznání, že se v této době máme velice dobře, můžeme žít ve svobodě, míru a dostatku. A protože za to vděčíme úsilí a odvaze těch před námi, šli jsme pak společně zapálit svíčku k bustě našeho prvního prezidenta T. G. Masaryka, zazpívali jsme státní hymnu a společně mu vzdali díky.

Mgr. Lenka Buřvalová

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.