ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

3. A v ZOO
V pondělí 5. 11. 2018 využili žáci třetí třídy ZŠ Podharť pěkného počasí a vypravili se zkoumat exotická zvířata do ZOO.  Z dětí se toto dopoledne rázem staly přírodovědci i malíři. Nejenom že si prohlédly všechny pavilony a sbíraly zajímavé informace o některých živočiších, ale dokázaly namalovat i krásné obrázky.
 
Třeťáci v knihovně
Jedno listopadové úterý (6. 11. 2018) se třeťáci z Podhartě opět vypravili do knihovny. Těšili se na besedu o knize „Děti z Bullerbynu". Dozvěděli se mnoho zajímavých informací o autorce knihy Astrid Lindgrenové a o dalších dětských knihách, které tato autorka napsala. Zkusili si na závěr vyplnit i krátký kvíz. Atmosféra v knihovně byla velmi podnětná a vtipná, o což se zasloužila nejen paní knihovnice skvěle připraveným programem, ale i děti svými nápady. Děkujeme a těšíme se na další pěkná setkávání.
Mgr. Hana Havlíčková a Mgr. Šárka Vodová
Dobrý skutek – Laskavec
Naše škola se zapojila do II. ročníku celostátního happeningu „Laskavec“ v rámci oslav Světového dne laskavosti 13. listopadu, který vyzývá školáky ke konání askavosti ve škole nebo v jejím okolí.
My jsme si dali za úkol uklidit nějaké místo blízko naší školy. Děti ze školní družiny 3. třídy si vybraly prodejnu COOP a její okolí. Výsledek je vidět na první pohled. A protože nás to moc bavilo a měli jsme z práce dobrý pocit, rozhodli jsme se, že se o toto místo budeme v rámci školní družiny i nadále starat a udržovat v čistotě!
děti za 3. třídy a paní vychovatelka Markéta Hošková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol