I letošní rok se žáci podharťské školy společně se svými učitelkami, vychovatelkami a vedením školy zúčastnili  4. ročníku charitativního pochodu „Život srdcem 2018“, pořádaný panem Michalem Karadzosem. Po cestě jsme sice museli překonat pár překážek, aby nás Sněhurka s Batmanem pustili dál, ale čekalo nás i občerstvení, balónky, zmrzlina a v cíli spousta stanovišť pro zábavu. Cesta nakonec uběhala rychle a brzy jsme byli na konci trasy, kde jsme se svým příspěvkem podíleli na daru, který byl věnován dětem z onkologického centra FN Hradec Králové. Už se těšíme na příští ročník!

Marcela Jarošová, vych.ŠD

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.