ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

 Ve čtvrtek 15. 2. 2018 se uskutečnily dvě velmi pěkné besedy o přírodě s panem Lokvencem a paní Voglovou.

Pomocí zajímavých didaktických pomůcek se děti seznámily s listnatými a jehličnatými stromy, které se nejčastěji vyskytují v našem okolí. Měly možnost vidět kožešiny, lebky, rohy a parohy lesní zvěře. Formou hry určovaly rodinky zvířat. Za toto milé a přínosné setkání oběma pracovníkům Českých lesů děkujeme a těšíme se na další setkání, tentokrát v přírodě.

Mgr. Ivana Pešťáková, Mgr. Lenka Buřvalová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol