ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Z pondělí 12. února na úterý 13. února se v 6. třídě uskutečnilo spaní ve škole. Sraz jsme měli v 17 hodin před hlavním vchodem školy.

Poté jsme si šli do třídy nachystat spaní a uvařit do kuchyňky večeři. Upekli jsme si slaný závin se šunkou, sýrem, cibulí a kdo chtěl, mohl si ještě dát listový špenát a koření. Po večeři byla skupinková hra s šiframi a anagramy. Ve dvojicích jsme hledali indicie, a i když někteří jednu přehlédli, i tak se dostali k cíli. Po týmové hře následoval film Voldemort, ke kterému nám naše hodná paní učitelka Jahelková společně s paní vychovatelkou Sacharuk udělaly hodně popcornu a koupily pizzu. Zažili jsme ještě spoustu zábavy u druhého filmu, za co paní učitelce Jahelkové a paní vychovatelce Sacharuk moc děkujeme.

Adéla Kühnelová, Denisa Banduričová, Kateřina Bořková

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol