Tradiční masopustní úterý 13. 2. opět v Podharti oživilo dění kolem školy i v přilehlých ulicích, kudy se průvod ubíral.

Školní parlament měl plné ruce práce s vyhodnocováním masek při promenádě jednotlivých tříd před budovou, kterou vtipně komentoval pan učitel Novotný.  Každý měl možnost vychutnat si svou hereckou chvíli a nechat kolemstojící oslnit svými často i netradičními nápady, a tak parlament neměl jednoduchou úlohu. Letos nás opět kromě školek ze Slunečné ulice přišly podpořit i školy z Kocbeře a Hajnice, což nás velice potěšilo, a tak náš průvod doslova nebral konce. Zpívalo se už před budovou, veselilo, bubnovalo i tančilo též po cestě i před nemocnicí, neboť s úsměvem se i tělo lépe uzdraví. Na závěr už přicházejícímu průvodu voněla na přivítanou česnečka a řízek ve školní jídelně. V pořadí již dvanáctý masopust navazuje na tradici, kterou naše škola v roce 2006 obnovila. Letos byl navíc spojen se Dnem otevřených dveří a ukázkou daltonské výuky, jež se na naší škole využívá při opakovacích hodinách na 1. stupni již patnáct let.

Mgr. S. Vojtíšková, zástupkyně ředitelky

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.