ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Městská knihovna Slavoj každoročně připravuje slavnost pro všechny prvňáčky ve Dvoře Králové.

I podharťské děti z 1. třídy byly na začátku února panem králem pasovány na čtenáře. Nejdříve však musely vyluštit hádanku a složit čtenářskou přísahu. Společnost jim dělali dva skřítci: hodný Slavouš a zlobivý Nečterád.
Děkujeme pracovníkům knihovny za skvělý program.

K. Křivánková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol