ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Žáci 3. B a 4. A se sešli ve středu navečer ve škole, aby si tradičně netradičně rozdali pololetní vysvědčení a strávili noc ve škole.

Maminky a babičky napekly spoustu dobrot, za které jim moc děkujeme. Připravili jsme si třídy na spaní a vyrazili na bowlingový turnaj. Tento netradiční druh sportu se nám moc líbil a díky němu jsme zažili spoustu legrace. Někteří z nás hráli bowling poprvé a vedli si výborně. Program pokračoval v restauraci U Pastvů, kde na nás čekala slavnostní večeře. Po výborné večeři a sladkých dobrůtkách za námi přišel kamarád žáků třetí třídy KRTEČEK a začalo rozdávání pololetního vysvědčení.
Paní učitelky zhodnotily naši půlroční práci. Zazněla pochvala i připomínky k tomu, kde je potřeba se zlepšit. Plni dojmů z rozdaného vysvědčení jsme se vydali zpět do školy. Zde už byl večerní program u konce. Byl ještě chvilku prostor na individuální hry a povídání se spolužáky. Pak už jen paní učitelky popřály dobrou noc.
Těšíme se na další tradičně – netradiční rozdávání vysvědčení. Letošní noc ve škole se opět vydařila.

Mgr. Ivana Pešťáková, Mgr. Mirka Kubicová, Hana Chaloupková – vych. ŠD

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol